ÄRILAHENDUSED ETTEVÕTTELE

Leiame koos lahenduse, et pakkuda ettevõtte töötajatele, klientidele ja koostööpartneritele erinevaid üllatusi.

ÄRILAHENDUSED ETTEVÕTTELE

Leiame koos lahenduse, et pakkuda ettevõtte töötajatele, klientidele ja koostööpartneritele erinevaid üllatusi.

Digitaalsed Kupongid – mugavad ja keskkonnasõbralikud

Kingi oma töötajale, kliendile või partnerile digikupong. Digikupong on QR- koodiga, mida saab lihtsalt vahetada erinevate toodete vastu Caffeine kohvikutes. Vali ise, kas see on mõnusalt mahlane võileib, tervislik salat või kuum jook. See on vaid osa meie pakutavast valikust.

Meie ärikliendid kasutavad neid kuponge nii meelespea kingitusteks kui ka kliendikogemuse parandajana.

Maitsev toiduvalik

Lisaks digitaalsetele kupongidele pakume ka rikkalikku toiduvalikut Caffeine kohviku menüüst. Olgu selleks tiimiüritus, tooteesitlus või kliendipäev – meie B2B ärilahendusega on Sinu ettevõtte laud alati kaetud maitsva ja kestliku toiduvalikuga! Ettetellimine on 2 tööpäeva. Kirjuta meile ja küsi hinnakirja kohta.

Meil on ka pakkuda Kingiidee Kohvisõbrale!

Oleme kokku pannud “Tee ise maitsev kohv!” kinkekomplektid, mis sobivad kingituseks nii iseendale kui su armsale kohvifännist kolleegile või koostööpartnerile! Saadaval on kaks erinevat komplekti:

KARAMELLI MACCHIATO kinkekomplekt sisaldab: 250 ml vanilje siirupit, 150 ml karamellikastet ja 250 g orgaanilist kohviuba Latino Blend.

SARAPUUPÄHKLI MOCHA kinkekomplekt sisaldab: 250 ml sarapuupähkli siirupit, 150 ml šokolaadikastet ja 250 g orgaanilist kohviuba Latino Blend.

Kui oled kahtleval seisukohal, võid Caffeine kohvikusse sisse astuda ja proovida neid jooke.

Kui sobivat lahendust ei ole, siis kirjuta meile ikka. Leiame lahenduse, et tõsta nii töötajate, klientide kui ka partnerite rahulolu.

Saatke päringuvorm või kirjutage soovist helena.roosaar@reitanconvenience.ee.

Saada meile kiri